.

Інформація про зміни регулювання обігу персональних даних

Загальний регламент про захист даних (Регламент (ЄС) 2016/679) набуває чинності 25 травня 2018 року. Метою Регламенту є надання фізичним особам можливості здійснювати більш ефективний контроль за обробкою своїх особистих даних. Prista Oil Holding EAD /Компанія/, як адміністратор даних, має намір забезпечити на належному рівні захист персональних даних своїх клієнтів та партнерів, обробка яких відбувається виключно відповідно до закону та з метою:

   •   виконання Компанією зобов'язань, передбачених контрактом з вами
   •   надання інформації за вашою однозначною згодою
   •   з іншою метою, зазначеною в п. 1, Статті 6 Регламенту.

Під час обробки ваших персональних даних компанія Prista Oil Holding EAD дотримується найвищих стандартів безпеки (відповідно до вимог ISO/IEC 27001), надаючи отриману інформацію лише державним органами (у межах їх повноважень) та своїм субпідрядникам з високою діловою репутацією.

З метою забезпечення більш ефективного контролю за використанням персональних даних, Регламентом надаються, зокрема, такі права громадянам:

   •   право на доступ до інформації, право на виправлення, право на видалення або право "бути забутими", право на обмеження обробки даних, право на перенесення даних, право на захист від рішень, які приймаються виключно на автоматизованій основі та право на заперечення проти використання персональних даних.
   •   умови, за яких зазначені права можуть бути реалізовані, регламентуються Статтею 7 (3) та Розділом III (Статті 12-23) Регламенту, а також внутрішніми документами компанії щодо захисту персональних даних.

В першому кварталі 2018 року в компанії Prista Oil Holding EAD було призначено особу, відповідальну за виконання вимог із захисту персональних даних (data protection officer), до якої ви можете звертатись з питань захисту ваших персональних даних, надсилаючи запити на електронну адресу: dpo@prista-oil.bg або поштову адресу: б-р Треті Март, 46 м. Русе, Болгарія, 7012.

Ми несемо відповідальність за дотримання ваших прав!