.

Мобільна лабораторія та її «ударна команда» знову в дорозі!

24-04-2017

Пересувна лабораторія відкриває таємниці хімії та цікавий бік цієї складної науки

Завдяки значній фінансовій допомозі Prista Oil Holding та підтримці Факультету хімії та фармакології Софійського університету, розпочалося тривале турне мобільної лабораторії 11-ма школами Північної Болгарії.

Лабораторія, яку було започатковано в Болгарії в 2011 році, є частиною освітньої ініціативи в галузі хімії. Сьогодні основним партнером та спонсором цього проекту є компанія Prista Oil Holding, завдяки підтримці якої лабораторія відкриває учням чудовий світ науки нестандартними способами. Метою пересувної лабораторії є стимулювання загального процесу вивчення хімії в Болгарії. Завдяки цікавим та переконливим методам, лабораторія сприяє формуванню пізнавального інтересу учнів до хімії та демонструє роль цієї науки в сучасному світі.

З великим ентузіазмом, допитливістю та старанністю учні відкривають для себе вражаючі ефекти хімічних експериментів з такими дивними назвами, як «світлофор», «слонова піна» тощо. Таким чином школярі пізнають суть окисно-відновних реакцій, теплових ефектів хімічних реакцій, що мотивує їх більше дізнаватись про хімію.

Перша зустріч відбулась з учнями в м. Кнєжа, після цього пересувна лабораторія побувала в містах Веліко Тирново, Плачковці, Габрово та Трявна. 21 квітня відбулися дві зустрічі в школах м. Силістра, а 22 квітня «ударна команда» відвідала м. Варну.

У вівторок «ударна команда» продовжить зустрічатися з учнями м. Варни, а потім відвідає міста Разград та Русе.

Назад