.

Обмін досвідом та ідеями в ході зустрічі, що відбулася 07 Вересня 2017 року в м. Русе, Болгарія ПЕРША КОНФЕРЕНЦІЯ ДИСТРИБ’ЮТОРІВ КОМПАНІЇ PRISTA® З РОСІЇ

03-10-2017

07.09.2017 року в м. Русе відбулась конференція дистриб’юторів компанії "Inventum" – офіційного представника «Пріста Ойл Холдинг» в Росії. В конференції взяли участь близько п’ятнадцяти партнерів компанії з різних регіонів Російської Федерації.

Для російських дистриб’юторів це була перша зустріч на такому рівні в Болгарії. Головною метою заходу було ознайомити дистриб’юторів з виробничим процесом, стратегією розвитку на російському ринку, результатами діяльності компанії за 2017 рік та новою комерційною пропозицією. Під час конференції учасники обмінялись успішним досвідом продажів олив та спеціальних рідин ТМ Prista®, познайомивши присутніх зі специфікою своїх регіонів.

Важливість цієї зустрічі підкреслив Виконавчий директор фірми "Inventum" Павло Лісовський: «Головне завдання нашої компанії – реалізація високоякісних продуктів, виготовлених з використанням найсучасніших технологій на заводах, розташованих в Болгарії в м. Русе та м. Софія. Запорукою успіху компанії "Inventum" є наявність досвідченого персоналу у відділі продажів, а також надання своїм клієнтам технічної, маркетингової та інформаційної підтримки. Ми й надалі організовуватимемо подібні зустрічі з метою своєчасного інформування наших партнерів про переваги продуктів виробництва «Пріста Ойл Холдинг».

Зі свого боку акціонер та член Ради директорів «Пріста Ойл Холдинг» пан Мілен Бойчев подякував усім учасникам за зустріч та відзначив значні перспективи розвитку продажів продуктів ТМ Prista® на російському ринку: «Дякую усім нашим партнерам за співпрацю! Ми бачимо великий потенціал для успішного розвитку на російському ринку та крок за кроком продовжуватимемо досягати поставлених цілей!».

Назад