.

ОЛИВИ TEXACO DELO 30 ДЛЯ МАКСИМАЛЬНОЇ ПАЛИВНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ ТА ПРОДУКТИВНОСТІ

20-07-2022

Моторні оливи Texaco Delo з низькою в’язкістю для важких умов експлуатації забезпечують економію палива, сумісність із системами доочистки вихлопних газів та конкурентоспроможні інтервали між замінами, а також відповідають рівням захисту та продуктивності, встановленим останніми специфікаціями ACEA та основними OEM-виробниками.

Навіщо переходити на оливи з низькою в'язкістю?

Сьогодні багато OEM-виробників схвалюють використання олив з в’язкістю 30 (5W-30 чи 10W-30), враховуючи прагнення досягти максимальної економії палива своїх транспортних засобів та реагувати на зростаючий інтерес клієнтів до скорочення викидів вуглекислого газу з одночасною економією коштів. Рекомендації щодо рівня викидів спричинили еволюцію конструкцій двигунів з системами подальшої обробки вихлопних газів. Це повинно було бути урівноважене потребою автопарків у зниженні експлуатаційних витрат без шкоди для довговічності транспортних засобів. Цей складний перелік вимог висуває жорсткіші, ніж будь-коли раніше, вимоги до мастильних матеріалів, що призвело до розробки рідших олив, які так само повинні забезпечувати продуктивність при збереженні інтервалів між замінами, гарантувати термічну стабільність, захист від зносу, контроль за утворенням сажових відкладень та стійкість до окислення.

Які переваги олив з вязкістю 30?

Економія палива

Оливи з низькою в’язкістю гарантують кращу паливну економічність, як порівняти з густішими оливами, завдяки чому забезпечують зменшення викидів CO2. Однак леткість та стійкість до загущення залишаються в межах допустимих норм, встановлених ACEA; забезпечують збереження продуктивності протягом всього періоду між замінами оливи.

Захист від зносу

Хоча оливи з низькою в’язкістю мають тоншу масляну плівку, як порівняти з оливами з в’язкістю 10W-40, вони забезпечують такий же рівень захисту від зносу, що й оливи 10W-40, в межах встановлених рекомендацій.

Продуктивність в холодну погоду

Стендові випробування використовують для визначення рівня витрат та продуктивності олив при мінусових температурах. При температурі -35°C оливи з низькою в’язкістю можуть забезпечити набагато кращу текучість, ніж оливи 15W-40. Результати досліджень показали, що при екстремально низьких температурах (-45°C) оливи 5W-30 мають характеристики, подібні до олив класу 0W. Це дає високий рівень впевненості в тому, що захист двигуна може бути забезпечений навіть найскладніших зимових умовах.

 

Джерело: www.texacolubricants.com

Назад