.

Перша технічна конференція в Оренбурзі представила новітні розробки в асортименті Пірста Ойл Холдинг

13-09-2017

24 серпня 2017р. в м. Оренбург (Росія), за підтримки ТОВ «Інвентум» - офіційного представника «Пріста Ойл Холдинг» в Росії, відбулась 1-ша технічна конференція для кінцевих споживачів. Головна мета заходу – презентація основних переваг високотехнологічних олив з Південно-Східної Європи під торговою маркою Prista® (Болгария).

На конференції були присутні представники більш ніж 30 підприємств Оренбурзької області, що працюють в галузі нафтовидобування, а також компаній, що займаються сільським господарством, пасажирськими та вантажними перевезеннями. Серед учасників були присутні не лише керівники інженерно-технічних служб, але й топ-менеджмент компаній – ті, хто безпосередньо приймає рішення про закупівлю мастильних матеріалів для потреб свого підприємства, на якому експлуатується комерційний транспорт та спеціальна техніка.

Конференція була організована ТОВ «Інвентум» спільно з дистриб’ютором продукції Prista® в Оренбурзькій області компанією ТОВ «Пріма Ойл» (м. Оренбург). Це перша зустріч, організована та проведена для кінцевих споживачів в Росії, головним підсумком якої стало інформування про найновіші розробки в асортименті олив бренду Prista® для комерційного автотранспорту та нові програми технічного сервісу, які є невід’ємною та дуже важливою складовою клієнтоорієнтованості Компанії.

Назад