.

Prista Oil Holding взяла участь у форумі «Сталий розвиток в галузі мастильних матеріалів» (Lubricants Sustainability Forum)

01-03-2024

Наприкінці листопада 2023 року Prista Oil Holding долучилась до форуму «Сталий розвиток в галузі мастильних матеріалів» (Lubricant Sustainability Forum): новаторського заходу, який відбувся в Берліні, Німеччина та був присвячений вдосконаленню методів сталого розвитку в галузі мастильних матеріалів.

Європейська зелена угода та досягнення «вуглецевої нейтральності» до 2050 року були серед ключових тем заходу. Однією з конкретних цілей Green Deal є усунення так званої лінійної моделі економіки з подальшим впровадженням циркулярної економіки (економіки замкненого циклу) та управління відходами.

Щоб залишатися конкурентоспроможними, компанії змушені працювати в кількох ключових напрямках, таких як можливості вторинної переробки (використання повторно очищених базових олив), вуглецевий слід та постійне прагнення до його зменшення, покращення переваг від використання продуктів (подовжений термін використання, економія палива тощо), використання безпечних хімікатів (відповідно до поправок до директив REACH і CLP), а також екологічні державні закупівлі ЄС.

Імплементація Директиви щодо корпоративної звітності у сфері сталого розвитку та запровадження екологічних, соціальних і корпоративних практик є першим кроком, який Prista Oil Holding робить у цьому напрямку. Процес розпочався на початку 2024 року з підготовки оцінки стійкості – аналізу соціальних, інноваційних, управлінських, екологічних та економічних аспектів. Компанія має на меті завершити аудит та перевірку звітів до кінця року, а також розробити план постійного вдосконалення та досягнення нових цілей. Таким чином Prista Oil йде в ногу з сучасними тенденціями та готується до майбутніх викликів в галузі.

Назад