.

Що потрібно знати про оливу Havoline ProDS VB SAE 0W-20?

03-05-2023

Наступним в серії статей, присвячених продуктам компанії Texaco, буде знайомство з Havoline ProDS VB SAE 0W-20 – синтетичною моторною оливою преміальної якості, яка забезпечує низку переваг для споживачів.

 

Які саме, запитаєте ви?

Олива Havoline ProDS VB SAE 0W-20 була спеціально розроблена з використанням найновіших технологічних присадок, щоб задовольнити вимоги стандартів VW 508.00/509.00 щодо змащування двигунів Volkswagen. Це універсальна моторна олива, яка підходить для використання в найновіших бензинових двигунах Volkswagen-Audi з прямим і непрямим упорскуванням, а також дизельних двигунів з прямим упорскуванням, усіх дизельних легкових автомобілів із фільтрами DPF та гібридних легкових автомобілів.

Що це означає для користувачів?

Водії бензинових, дизельних і гібридних легкових автомобілів, обладнаних двигунами Volkswagen-Audi з низьким рівнем викидів, які характеризуються паливною економічністю, можуть розраховувати на те, що ця моторна олива задовольнить вимоги, що висуваються до олив для двигунів таких автомобілів [CC1]. Формула оливи була розроблена з метою забезпечити високу продуктивність та захист двигуна, а низька в'язкість в поєднанні з удосконаленою системою присадок допомагає підвищити паливну економічність автомобіля.

Більше того, завдяки технології Mid SAPS (середній вміст сульфатної золи, фосфору та сірки) олива забезпечує захист каталізаторів і фільтрів DPF, що сприяє зниженню викидів. Havoline ProDS VB SAE 0W-20 допомагає забезпечити оптимальний термін служби двигуна, захищаючи циліндри двигуна, поршні, кільця та клапанні механізми від зносу та корозії, тому віддваши перевагу цій оливі споживач може бути впевненим у правильності свого вибору.

Крім того, продукт сприяє диспергуванню сажі та видаленню осаду, що допомагає захистити двигун від зносу. Споживачі можуть бути впевнені, що під час пуску двигуна за низьких температур відмінні низькотемпературні властивості оливи гарантуватимуть прокачуваність при низьких температурах та швидку циркуляцію оливи, зводячи до мінімуму зношування життєво важливих компонентів двигуна.

Для яких автомобілів призначена олива?

Продукт рекомендований для транспортних засобів, яким потрібна моторна олива, яка відповідає вимогам специфікації VW 508.00/509.00 (т.зв. «оливи VW Blue Oil»). Havoline ProDS VB SAE 0W-20 підходить для бензинових, дизельних і гібридних легкових автомобілів, для двигунів яких рекомендуються оливи, що відповідають вище наведеним специфікаціям. Однак, споживачі повинні пам’ятати, що ця моторна олива не є зворотно сумісною з оливами, що відповідають іншим чинним та застарілим специфікаціям VW/Audi. Оскільки продукт не підходить для деяких двигунів, автомобілістам слід завжди звертатися до інструкції з експлуатації транспортного засобу, щоб переконатися, що олива є підхожою для їхнього автомобіля.

Чи відповідає моторна олива вимогам специфікацій інших виробників?

Окрім специфікації Volkswagen VW 508.00/509.00, Havoline ProDS VB SAE 0W-20 також задовольняє вимоги специфікації Porsche C20.

Щоб дізнатися більше про Havoline ProDS VB SAE 0W-20, натисніть тут.

https://www.texacolubricants.com/en_uk/home/learning/from-chevron/personal-rec-vechicles-and-equipment/Shining-the-light-on-Havoline-ProDS-VB-SAE-0W-20.html

Назад