.

ТУРБОТА ПРО LCV ТА СЛУЖБОВІ АВТОМОБІЛІ

08-03-2022

Легкі комерційні транспортні засоби (LCV) та службові автомобілі безперечно відіграють величезну роль у забезпеченні діяльності приватних та державних компаній в Європі. Щодня тисячі мікроавтобусів, пікапів та автомобілів здійснюють доставку товарів, перевозять вантажі, доставляють працівників до місця роботи. Проте їх значимість часто недооцінюють. Хоча безпека та ефективність мають першорядне значення для всіх учасників дорожнього руху, автомобілі та мікроавтобуси не завжди піддаються такому ж суворому контролю, як і вантажні автомобілі.

Незважаючи на велику навантаженість, для LCV та службових автомобілів нехарактерні поїздки на далекі відстані. Якщо вантажівки щодня долають кілометри доріг, то легкі комерційні автомобілі подорожують на короткі відстані в межах міст чи сіл. Рух в міському режимі з частими зупинками та складним трафіком призводить до додаткового зносу гальм і підвіски. Як порівняти з вантажними автомобілями, легкі комерційні транспортні засоби не долають стільки кілометрів щодня, але, ймовірно, перебувають в дорозі більшу частину доби, що сприяє зносу їхніх деталей.

Пандемія COVID-19 також посилила ці проблеми. Наприклад, у Великобританії через обмеження, запроваджені під час першої хвилі коронавірусу, Агентство зі стандартів для водіїв і транспортних засобів продовжило термін дії сертифікатів про обов’язкову перевірку справності ТЗ на шість місяців. Організація підкреслювала, що юридичну відповідальність за те, щоб транспортний засіб перебував у придатному для експлуатації стані, лежить на водієві, а отже власники та оператори не мали іншого вибору, окрім як довіритись своїм підлеглим.

Звісно, посилення контролю за дотриманням вимог щодо технічного обслуговування сприятиме тому, що власники LCV та службових автомобілів змушені будуть ретельніше слідкувати за станом своєї техніки. Однак існують прості перевірки, які технічні працівники, керівники автопарків та автовласники можуть здійснювати щодня, щоб зменшити ризик для себе та інших учасників дорожнього руху. Завчасне планування маршруту, перевірка шин, приладів освітлення та кріплення вантажів, моніторинг та забезпечення достатнього рівня рідин – регулярне проведення таких перевірок гарантуватиме безпеку та ефективність.

Використання моторних оливи преміум-класу Texaco Havoline ProDS підвищить загальну ефективність та надійність роботи транспортного засобу. Кожна олива серії Havoline ProDS розроблена відповідно до специфікацій основних виробників автомобілів і фургонів, допоможе підвищити ефективність використання палива та знизити рівень викидів CO2 за рахунок зменшення втрат на тертя в двигуні. Технологія Deposit Shield, за якою виготовляються оливи Texaco Havoline, забезпечує зменшення накопичення шкідливих відкладень, що допомагає мінімізувати знос і продовжити термін служби двигуна. Крім того, для очищення паливної системи та запобігання утворенню відкладень у системі впуску палива, доречним буде використання запатентованих компанією Chevron присадок для палива Techron.

Вантажівки – не єдина робоча конячка на дорогах. Віддаліться від шумної автомагістралі і ви побачите безліч автомобілів та легких комерційних транспортних засобів, які невпинно працюють, щоб задовольнити всі наші потреби. Можливо, настав час приділити їм увагу, на яку вони заслуговують?

Джерело: www.texacolubricants.com

Назад